Bu Yılda Yükselişe Giren En Çok Para Kazandıran Sistemi Gelirbank

Dijital kazançlar kapsamında en çokta memnun olduğum satış ortaklığı ve vendor networklarından Bilgesepeti hakkında bahsetmeden duramayacağım. 3 yılı aşkın bir süre %60 gibi rakamlar bırakan kaliteli ürünlerle yoluna devam eden gelirbanktan bir kaç izlenimi bu sayfada aktaracağım.

Hali hazırda kazanmış olduğum 15 günlük kazançlarımı bu sayfada İnternetten Para Kazanma Eğitimi zamanım oldukça kanıt olarak yazıyorum. Kazançların gecikmeden zamanında yatırılması ve hesaplama olarak çok şeffaf bir alt yapısı olan Bilgesepeti Türkiye’ de belkide çok sonraları kuruldu ancak ilklerden xticaret sonrasında clickmerkez, odaklıpazar ve yine ürün sahiplerinin kurmuş olduğu networklardan intranetpazar ve hali hazırda yıllardır var olan reklamaction ve gelir ortakları gibi networklardan çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

E-kitap yazıp satma işi Türkiye’ye yeni henüz yeni yeni aşılanmaya başlamış durumda iken Bilgesepeti bünyesinde kabul edeceği dijital ürünlerde çok titiz davranmakta olduğunu söyleyebilirim.

Bilindiği üzere bu sistemin yurt dışında ana sitesi ClickBank’tır. Yıllarca Türkiye’de sözde internet üzerinden para kazanmayı öğreten e kitap yazarları yurt dışında e-kitap ve satış ortaklığını anlatarak ve özellikle ClickBank üzerinde karar kıldıkları bu pdf kitaplarından deli gibi paralar kazandılar. Ancak hep sonu hüsran biten bu ekitap yazarları bir bir kayboldular. Elbette bunun sonucu oalrak bir yığın eğitim seti alan kişiler sadece aldıkları ile yetinerek işin gerçek yüzünü anlayamadılar.

Bu durumda haklı olarak şunu söylüyorum ingilizce bilmeyen birisine yurtdışında ingilizce dilde makale yaz site kur satış ortaklığı yap derseniz adam bu işten vaz geçecek ingilizcem yok ki dediğinde bu konuda yardımcı olamayacaksınız.

Yıllarca bunun acısı ile yaşayan ben yurtiçinde bu işi yaparak para kazananlardan biriyim. Hala kazanmaya devam ediyorum. Ancak ClickBank sistemi ile değil Bilgesepeti sistemi ile. Clikbankta yaptığım denemelerde kazanç sağlamadım değil ancak ne var ki kotayı tutturamadan günden güne eriyip giden bir kazanç tablosu aşağıdan bakabilirsiniz.

Clickbank rekabetin son haddinde olduğu bir zamandayız. Clickbank sistemine zamanında başlamadıysanız şuan başlamanız ve tutunmanız çok zor çünkü rekabet çok fazla. Onun yerine sisteminizi Türkçe satışlar üzerine kurmanız daha mantıklı olacaktır.

Türkiye’de bir e-kitap yazıp pazarlarsanız rakibiniz neredeyse yoktur. Sizi herkes tanır. Bir e-kitap yazıp bunu satışa sunabilirsiniz. Belki 100 lerce kişi satın alır. Ancak satış ortaklığı
içeren bir platformda satarsanız onlarca satış ortağı da sizin ürününüzü satmaya çalışır. Belki binlerce satışa ulaşırsınız. O yüzden www.Bilgesepeti.com sistemi şuan Türkiye’deki en iyi satış
platformudur.

Bilgesepeti’ta En Çok Satış Yapabileceğiniz Niş’ler

Yurtdışında klasik ClickBank sisteminde belli ürün türleri vardır ve herkes deli gibi bunları satın alır. Bu ürünleri satışa sunan da, satış ortaklığını yapan da çok fazla para kazanıyorlar. Örneğin bir diyet kitabını satış ortaklığı yapan bir kaç kişi ayda 58.000 $ kazanıyordu.

Şimdi hangi tür ürünlerin Türkiye’de çok fazla satacağını söyleyeceğim. Bunlar kesinlikle benim tahminlerimdir.

  • Sağlık Konusunda Kitaplar

Örneğin gastrit tadavisi, vajinal mantar, hemoroid tedavisi, saç beyazlaması gibi aklınıza gelen yaygın hastalıklarla alakalı ürünler. Ayrıca bu tarz alakalı sağlık kitapları hazırlayıp satabilirsiniz.

  • Para Kazanma Eğitimleri

İnternetten para kazanmakla alakalı kitaplar da bir zamanlar çok satıyordu. Tabi ki şuan rekabet çok fazla ve piyasada çok fazla saçma kitap bulabilirsiniz. Ancak bunun yerine başarılı şahıslar videolu eğitimler hazırlayarak işi öğretmekteler. Bu kişilerin ürünlerini satmanız size kazanç sağlatacaktır.

  • İlişki Kitapları

Karı koca ilişkileri, evlilik ile ilgili kitaplar  iyi satıyor.

Yılın Yükselen En İyi Pazarlama Sistemi

Bir çok girişimci çeşitli bloglar kurarak iyi kötü bir gelir elde etmeyi başarmış olabilir. Ancak kendini güncellemeyip sadece tek alanda trafik çekmeye çalışanlar bir yerden sonra sekteye uğrayabiliyor.

Deneme yanılma yıllarını geride bırakan bana soracak olursanız herkes gibi hızlı trafiğin adwordsta ve facebookta olduğunu söylemem farkındalık olşuturmam açısından hiçte iyi olmayacağını düşünüyorum.

Ücretli reklamlar bir yerden sonra var olan sermayenizi bitiren ve daha sonrası elbette gelir kapılarını açması hesabıyla iyi bir kapı olarak görülebilir. Ancak yıllarca asılı kalan ve devamlı izlemeler ile insanların dikkatini çeken ve bunun için herhangi bir ücret ödemeyeceğiniz video sisteminin trafik açısından gayet doğru bir yol olduğunu söylesem yeridir.

Bu konuda doğru bir çalışma yapabileceğiniz ve daha önce bahsini yaptığım bu İnternetten Para Kazanma Eğitimi ni inceleyebilirsiniz.

Günümüzde Video Çalışmaları

Viral pazarlama ve trafik açısından gayet hızlı ve doğru hedef uzun soluklu çalışmların başında bu pazarlama türünü tercih etmemin en önemli sebeplerinden hızlılık ve devamlılık sonrası popülerlik olmasıdır.

Blog yazarlığı ölmedi ancak video ile desteklendiğinde gayet mantıklı sağlam bir yol olarak gözüüyor. Hali hazırda sosyal medyanın insanlar üzerinde hakimiyet kurması ile video ve blog çalışmalasınızı sosyal medya üzerinden desteklemek gayet güzel kazançların kapısını açmak demektir.

Uzun yazılar artık insanları sıkıyor ve öyleki  dakikalık bilgilendirici video çalışması insanların 5 dakikada bir şeyleri uzun uzun okumasından daha hızlı işliyor. Okumak elbette güzel şeyleri öğrenmenin en iyi yollarından bir tanesidir. Ancak google seo gibi çalışmalar içeren blog yazılarına bakıldığında adil olan bir şeyin olmadığı görülüyor.

Bakıyorsunuz ki doğru ve değerli bilgileri aktaran blog yazarlarının siteleri çok gerilerde iken değersiz sıradan bilgiler aktaran blog yazarlarının backlik kaynakları ve ziyaretçi bazlı olmayan çalışmalar ile ilk sıralarda yer alması düşündürüyor.

İnsanların dikkat süreleri aşırı derecede kısaldı ve dikkat çekemezseniz ilgi duymazlar. Pazarlamanın en büyük düşmanı sıkıcı olmaktır. Artık fotoğraflar bile yeteri kadar ilgi çekmiyor. İnstagram günümüzde çok popüler ancak artık instagramda da video dönemi başladı. Youtube hiç olmadığı kadar yükselişe geçti. Günümüzde insanların dikkatini çekmek için kullanabileceğiniz en büyük silah videodur.

Eğer eğlenceli videolar hazırlayabilirseniz insanların yüzde 90’ının dikkatini çekersiniz. Eğer fırsatınız ve zamanınız varsa video editlemeyi öğrenin. Böylece tam istediğiniz gibi videolar hazırlayabilirsiniz. Eğer zamanınız yoksa video editleyen freelance çalışanlarına ücret karşılığında hazırlatın. Bunun için önerebileceğim freelance çalışanların bulunduğu bionluk video animasyon itesinin bölümüne göz atmanız.

Pazarlamada hazırlayacağınız videolar asla sıkıcı olmamalı. Eğer videoyu siz hazırlayacaksanız videoda sesiniz varsa monoton bir ses tonuyla konuşmayın. Önemli olan dikkat çekmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir