çok para kazanmak için ne yapmak gerekir
çok para kazanmak için ne yapmak lazım

Çok Para Kazanmak İçin Ne Yapmalıyım

Sevgili okurum; Çok para kazanmak için ne yapmalıyım? Sorusuna “ne kadar farklı alanlarda avcılık yaparsan o kadar farklı alanlardan para kazanırsın” ile cevaplıyorum.

Biraz daha geniş bir örnek vermek gerekirse ortada ucu bucağı olmayan bir internet okyanusu var.

Bu okyanusda milyonlarca balık ihtiyaçlarını gidermek için yüzüyorlar. Eğer sen balıkların nerede olduğunu ve bu balıkların hangi yemlere ihtiyacı olduğunu biliyorsan o denli para kazanırsın.

Para kazanmaya okyanus ve balık misalleri vermemin sebebi biraz değişik yaklaşım olması açısından. Biraz daha açmak gerekirse.

Çok Para Kazanmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Çok para kazanmak için strateji belirlemek ve bu stratejiyi bıkmadan yorulmadan usanmadan farklı alanlarda uygulamak gereklidir.

Diyelim ki elinde satmak istediğin bir ürün var veya satışa hazır ürünlere satış ortaklığı yapmak istiyorsun bunlar hazır kalıplar. Bu hazır ürünlerin hedef kitleleri bellidir.

Fakat sen herkesin o olanda olmadığı bir alanı keşfedersen o alan ile ilgili değerli bir ürünü pazarladığında farklı alanda para kazanmış olursun. Bu keşfedilmemiş alanlar ne kadar çok olursa o kadar çok para kazanırsın.

İnternet üzerinden para kazanmak için değişik fikirler arasında liste halinde binlerce liste bulmak mümkündür. Unutmayın bu fikirleri sizden önce bir çok kişi okuyor ve yüzlerce kişi belki harekete geçiyor. Dikkat ederseniz fikir listeleri herkese açık verilir.

Ancak ne var ki.. Keşfedilen bir alan ve para kazandıran bir niş pazar, başkaları tarafından aşikar edilmez. Burada önemli olan internet üzerinden arama datalarının çok iyi bir analiz edilmesi ve pazarın neler aradığından çok neleri arzu ettiklerini bulmak.

İnsanların neleri aradığına problem çözücü ile kucak açarsanız işte o zaman çok para kazanmanın anahtarını bir tık açarsınız.

Sadece bir tık diyorum bu neden? Biliyorsunuz ki anahtarda bir çok diş bulunmakta. Kapıya uygun bir anahtar tam uyar ve tüm dişler uyarsa paranın kapısını açarsınız.

Her dişin kendine özgü boyutları vardır. Pazarlama çok anahtarlı bir pazarın kapısına benzer. Çok para kazanmak insanı mutlu eder bir o kadar da hırslandırır.

İnternet üzerinden para kazanmak, haklı kazançlar elde etmek ve çok para kazanmanız ümidi ile..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir