Anasayfa » İnternetten Para Kazanma » Evde Bilgisayar Başında İş İmkanı Mı Arıyorsunuz?
evde bilgisayar başında iş imkanları
evde bilgisayar başında yapılabilecek işler

Evde Bilgisayar Başında İş İmkanı Mı Arıyorsunuz?

Evde bilgisayar başında iş imkanı arıyor olmanın verdiği bir istekle araştırma yapıyor olmanızdan dolayı bu yazıyı ele aldım. İşsizliğin çoğaldığı para ihtiyacının çoğaldığı günümüzde kolay bir şekilde para kazanmak denilince evde bilgisayar başında internet geliyor. Bu çok cazip bir iş imkanı olarak gözüküyor..

Online işlerin büyük bir kısmı telefon ve internet ile yürütülüyor. İş imkanları arayan milyonlarca insan evinde rahat bir şekilde bilgisayar başında patron derdi olmadan yürüteceği işler arıyor.

Sizler bilgisayar başında uzun uzun vakitler geçiriyor, videolar izliyor, eğlenceli vakitler geçiriyor olabilirsiniz. Hatta para kazanma hikayelerini okuyor. İnternet zenginlerinin hayatlarından esintiler okuyor olabilirsiniz. Bazı insanlar bizi eğlendirerek para kazanırken, kimileri hayatımıza değer katarak para kazanıyor.

Eğer sizinde değer katacak bir bilginiz varsa sizde bilgisayar başında evden para kazanabilirsiniz.

Her iş bir fikirle başlar.

Ancak çoğu fikirler hayata geçmediğinden dolayı sönük kalır ve bir başkası o fikri hayata geçirdiğinde “vay benim aklımda olan şeyi yapmış” der geçiştirir hayıflanırız.

Bilgisayar Başında Yapılacak İşler Noktasında En Önemli Etken Bilgi Birikimidir!

Benim hiç bir bilgim yok diyorsanız ve araştırma içerisinde iseniz. O halde bu konuda bilgi alabileceğiniz yüzlerce kaynak var. Ancak bu kaynakları tek celsede alıp okumanız zamanınızdan zaman çaldığı gibi uygulama noktasında size fayda sağlamayan bu eserler ile vakit kaybedersiniz.

İnsanın hayatında bir dönüm noktası vardır. İşte bu dönüm noktasında aklına geldiği fikir gerçekten para kazandıran bir iş ise ve bunu bir başkasını hayat geçirdiğini görmesi ne acı verici.

Uzun zamandır internet üzerinden para kazanan birisi olarak aklımdan şöyle bir düşünce geçti. Acaba ben internetten nasıl para kazandığımı bedava olarak herkese öğretirsem ne olur?

Bu konuda uzun uzun düşündüm ve eğer bu konuda açtığım bu sitede bu işi tek tek anlatırsam yüzlerce yorum binlerce soru ve bir o kadar yalan dolan gibi küçük düşürücü sözler işiteceğim. Hatta küfür edenler bile çıkacak.

Biliyorum ki bu meslek herkese nasip olmaz. Ayrıca bilginin de bir değeri var..

Konuyu fazla dağıtmadan asıl meseleye girmek istiyorum.

Evet! Bilginiz değerli ise evden bilgisayar başında para kazanabilirsiniz.

Ama Nasıl?

Tabi ki bilginizi paraya çevirmenin yollarını öğrenerek. Siz bilginizi satmaya başladığınızda evinizin rahatlığında bilgisayarın başında kahvenizi yudumlarken para kazanabilirsiniz.

Bilgisayar başında yapılabilecek işler noktasında aklınızda olan bir fikri paraya dönüştürmek istiyor musunuz? Sizi bu yazıya yorum yapmaya davet ediyorum. Yorum yapan değerli ziyaretçilerime bir sürprizim olacak.

4 yorumlar

  1. slayt veya belge hazırlayabilirim bilgisayar bölümü okuyorum nasıl ucuz maliyetli işler yapabalirim.

  2. Yazınızı okudum gayet guzel yorumlamissiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir