Anasayfa » İnternetten Para Kazanma » Evde Para Kazanmak İçin Neler Yapabilirim? Diyorsan Okuyun!
evde nasıl para kazanabilirim kadınlar kulübü
bir kadın evde nasıl para kazanır

Evde Para Kazanmak İçin Neler Yapabilirim? Diyorsan Okuyun!

Evde para kazanmak için neler yapabilirim diyor ve bu konuda bir fikir arıyorsanız işte tam bu noktada aklınıza ışık tutacak gerçek bir örnek vermek istiyorum.

Yakın zamanlara bana web sitesi kurduran bayan beni şaşırtmıştı. Bu bayan web sitesi kurdurma cesareti beni şaşırtmıştı. Bu kadın ev hanımı ve kendi yaptığı el işlerini instagramda paylaşarak para kazanıyor.

İnternet üzeriden para kazanmak istiyorsanız bu işe ilk defa başlıyorsanız tek alan yani niş pazardan yeri geldikçe hemen hemen her konuda bahsetmişimdir.

Küçük gerçek bir kıssa olarak adlandırdığım bu mevzu umarım kadınlar için evde para kazanmanın yolları adına bir beyin fırtınası. Cesareti olmayan erkekler içinde bir ibret olacağını düşünüyorum.

Kim bilir belki aklınıza farklı bir iş modeli gelecek ve ateşleneceksiniz. Kısaca evde para kazandıran işler ile ilgili bahsetmek istiyorum. Bir ev hanımı ev ortamında faaliyet gösterdiği her şeyden para kazanabilir!

ev kadınları evde nasıl para kazanır?

Bu nasıl oluyor? Diyorsanız şöyle..

Günlük rutin işlerinizi bir kağıda yazın listeler halinde. Sabah kalkıyorsunuz çocuk varsa farklı işler yoksa farklı işler. Ev temizliği yemek alışveriş koca ile ilgilenme vs. Liste yapın bakın karşınıza neler çıkacak.

Kadınlar, iş para ve aşkta erkeklerden her zaman bir adım önde ve aktiftirler. Bunun için içimden tebrik etmek geldiği için onları tebrik ediyorum. Bir kadın liste yapmaya başladıktan sonra hayatı değişir.

Bunu garanti ediyorum. Ama nasıl?

Evde rutin yapılan işler ve ara sıra yapılan işleri ayırın. Mesela her sabah çocuğunuzu hazırlamak okul bitince bu işi yapmıyorsunuz. Farklı bir iş olarak evinizde her gün süpürge makinası çalıştırmıyorsunuz gibi gibi.. Çoğaltılabilir.

Listemizde olan işler elimizden geliyor sa bu işler ile nasıl para kazanacaksınız? İşte kilit soruya size para kazandıracak harika bir cevap. Eğer bu cevabım sizde bir şeyler uyandırıyorsa lütfen yorum kısmına bir şeyler karalayın.

İşte Cevabım:

“Sizin yaptığınızı yapamayan bayanlara yardımcı olarak.”

Şimdi biraz daha merak eder oldunuz.. Bu nasıl olacak? İşte bu soruya yazımın başında bahsettiğim küçük bir kıssadan yola çıkarak cevaplayarak ilerleyecek ve bu yazıyı olabildiğince kısa tutmaya çalışacağım.

Evde Para Kazanmak İçin Yapılacak İşler

ev kadınları nasıl para biriktirir
evde para kazandıran işler
 • Evinizde yaptığınız işler ile ilgili kısa videolar yaparak youtube’ye yükleyin. Sizin yaptığınız işler ile ilgili bu videoları yeni evlenen bayanlar izleyecektir. Bu bayanlar yeni evliler ve ev sorunları ve ev işleri ile ilgili bilgileri yoktur. En azından ilk yıl canım cicim aylarında bir çok soru ve sorunları olacak bu yeni evli bayanlar sorular sorarlar.

Para kazanmak bunun neresinde?

Evet videolarınız izlendikçe, size ilgi artarken bir yandan kitleniz oluşuyor ve aboneleriniz için size reklam sponsorlukları teklifler gelecektir. Bununla birlikte evde kullandığınız aletler ile ilgili firmalara satış ortaklığı olabilir ve videolarınızın altına nerden aldığınız ile ilgili linklerinizi paylaşarak komisyon kazanırsınız.

Karışık ben bunu yapamam diyorsanız.

 •  İş işlemeyi biliyorsanız el emeği göz nuru işlerinizi instagramda satışını yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.
 • Son olarak iş işlemeyi biliyor ve bu işleri video çekerek bu videoları eğitim seti olarak satışını yapabilirsiniz.

Şimdi kısaca evde yapılacak işler olarak elimizde üç farklı para kazanma yolu çıkmış oldu.

 1. El işi yaparak satmak
 2. İş listeleri oluşturmak ve bunlar ile ilgili video çekimi yapmak
 3. El işleri öğreten eğitim videoları oluşturmak

Kadınların sıkça girdiği ve dolaştığı bir forumda konu başlığı ve forumun ismini de vereyim evde nasıl para kazanabilirim kadınlar kulübü bu sitede evde para kazanmak için neler yapabilirim diye yakınan bir çok kadın evde ek iş yaparak ev ekonomisine katkıda bulunmak istiyor.

Bir kadın evde nasıl para kazanır? Sorusuna cevap olarak ele aldığım bu konu buraya kadar size sadece fikir verdi biliyorum.

Mesela çocuğunun temizlik ve bakımının nasıl yapıldığını bilmeyen anneye yardım etmek veya yemek pişirmesini bilmeyen bu aralar yemek tarifleri videoları uçtu uçuyor. Bloglar bir kenara video ile öğrenmek daha çabuk oluyor.

Ancak tabi ki herkesin yaptığı bilinen yemek tariflerden çok yöresel yemek tarifleri yapanların sayısı az. İşte size farklı bir alan.

Henüz kıssaya geçmedik şimdi geçiyorum.

Bir hanımefendi bana acil bir websitesi kurarmısın? diye sordu. Elbette bende işim gereği “Hay hay tabi ki website kurmak işimizdir” dedim ve sitesini kurdum.

“Bana websitem üzerinde videoları sadece üyelere izleteceğim bir panel ve birlikte çalışacak bir üyelik sistemi var mı? oluşturabilirsin?” diye sordu.

“Ok. hemen hallettim.”

“Videoları gizli ve şifreli nasıl yaparım?”

“Ok. onuda yaptım.”

Ben bu videoları satışını yapmak istiyorum öneriniz var mı?

“Evet!” Devamlı çalıştığım ve ciddi gelirler elde ettiğim GelirBank üzerinden satış yapabilirsiniz dedim.

Meraklandığım tüm sorular tek tek kendi kendini cevaplamıştı.

Bu bayan evde toplu iğne aparatları ile iğne oyası tepsi içi, masa örtüsü gibi şeyler işleyerek instagram üzerinden sipariş alıyor ve satışını yapıyordu. İnstagram ve Youtube hesabı üzerinden ufak videolar yükleyerek kendisi gibi bayanlara yardımcı olmaya çalışıyordu.

Bunun üzerine sıkça talep edilen ve “iğne oyası nasıl yapılır öğretebilirmisiniz” diyen kendisi gibi ev hanımlarına bir eğitim seti hazırlayarak satış yapıyordu.

İşte size gerçek hayattan küçük bir kesit. Girişimci bu bayan gerçekten hem internet üzerinden para kazanıyor hemde el emeği göz nuru ile el işlerinden siparişler alarak evine katkıda bulunuyordu.

Kendisini buradan tebrik ediyorum..

Şimdi muhtemelen bu bayan kim? diyorsunuzdur. Sitesi ve instagram sayfasını merak edenler için onun iznini alarak paylaşıyorum.

İnstagram Satış Adresi: www.instagram.com/gelin_ceyiziii

Videolu Eğitim Seti Satış Sitesi: www.igneoyasivideoluegitim.com

Halen aklınıza bir fikir gelmedi mi? Halen ben ev hanımıyım evde nasıl para kazanabilirim diyorsanız yorum yap kısmı boşta aklınızda bir şey varsa sorun size nasıl para kazanacağınızın yol haritasını çizeyim.

Ev hanımlarından danışma ücreti almıyorum tamamen ücretsiz.

Ev kadınları evden bu şekilde para kazanırlar dikkat ederseniz her ne kadar evde yapılan bir iş olsa da parayı kazandıran kapı internet değil mi? Dönüyor dolaşıyor iş yine internette bitiyor. Buraya kadar tamam son sözlerimi yazıp çıkıyorum.

İki sınıf var

 • 1.Sınıf: Evde iş imkanı değerlendirilmesinde interneti kullanarak bir adım daha önde olan olan kadınlar. Bunlara internetten para kazanan girişimci kadınlar diyorum. Bu sınıf evde para kazanmak isteyen bayanlar sınıfıdır.
 • 2.Sınıf: Bu kadınlar evde nasıl para kazanır diye soran kadınlara fikir verdiğimde ise ” Olur mu? Hadi Oradan” diyen bayanlar. Bunlara olduğunuz yerde sayıklayın diyorum.

Eğer siz birinci sınıf kadın gurubunda iseniz. Muhtemel olarak fikirlerim ile evde iş kadını patron adayısınız.

Eğer siz ikinci sınıftan bayanlar gibi düşünüyorsanız geçmiş olsun. Çünkü benim fikir verdiğim bayanlar girişimciliklerini ortaya koyarak üsküdarı geçtiler. Dikkate almayanlar ise halen evde oturmaya devam ediyorlar.

Nitekim evde para kazanmak için yapılacak işler olabildiğince fazla hatta bununla ilgili bir kitap bile çıkarabilirim.  Muhtemel olarak şu sorulara cevap niteliğinde olacak bir kitap. Bayanların en çok sorduğu sorular evde sıkılıyorum ne yapabilirim? evde ne yapıp satabilirim? evde satmak için ne yapabilirim? evde ne üretebilirim? gibi gibi..

Evde para kazanmak için neler yapabilirim? diyorsanız sorularınızı ve fikirlerinizi bekliyorum..

3 yorumlar

 1. İyi günler yazınızı okudum eşim izin vermedgi icin calisamiyorum sizin yazdiklariniz gibi bi el becerimde yok elim yavaştır zaten ama bişeyler yapmamda lazım fikriniz varmi

 2. MODEL ALIMI BAŞLAMIŞTIR

  Model iş ilanı, Bayan Model ALımı Başlamıştır
  Hanımlara ek gelir imkanı, evinizden işyerinizden dilediginiz saatte çalışabilirsiniz, bayan model alımı, en karlı bayan modelleri, arkadaşlık sitesi, görüntlü chat sitesi,

  Görüntülü Arkadaşlık Sitesine Bayan Modeller Aranıyor

  BAYANLARA İŞ İMKANI
  DÜNYANIN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN

  SOHBET EDEREK PARA KAZANABİLİRSİNİZ

  Ev Hanımı – Çalışan – Öğrenci – Ek Gelir isteyen tüm bayanlar herkesin yapabileceği bu zevkli iş için

  1) Öncelikle bayan olmalısınız. 18 – 40 yaş arası olmanız gerekmektedir.

  2) Evinizden veya müsaitseniz iş yerinizden çalışabilirsiniz

  3) Bilgisayarınızın ve web kameranız olması yeterlidir.

  4) Sohbet etmeyi seven, kendine güveni olan herkes çalışabilir.

  5) Sohbet ederken YÜZ GÖSTERME zorunluluğu yoktur.

  6) Çalışma saatlerinizi siz belirliyorsunuz.

  (Nekadar online olursanız o kadar para kazanırsınız.)GÜNÜN 24 SAATİ İSTEDİĞİNİZ AN İSTEDİĞİNİZ YERDEN SİSTEME GİREBİLİR VE KAZANMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

  – KESİNLİKLE KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ ALINMAMAKTADIR.

  – BU SİSTEMDE SOHBET EDEREK SAAT BAZLI PARA KAZANMAKTASINIZ.

  – ÖDEMELER HAFTALIK OLARAK DÜZENLİ YAPILMAKTADIR

  – HER ÇARŞAMBA BELİRTTİGİNİZ HESABINIZA YATIRILMAKTADIR.

  PEKİ NE KADAR KAZANABİLİRSİNİZ ?
  Özel Odalardarda Saat Başı 25 TL’dir.

  Normal sohbet odalarında ise saat başı 1 TL’dir.

  Günlük ortalama 5 saat online olmanız halinde günlük ücretiniz 100 TL civarı olacaktır.

  Buda aylık olarak ortalama 3,000 tl (3 Bin tl) para etmektedir.

  Sitede ne kadar fazla durursanız alacagınız para o kadar fazla olacaktır.

  Aylık 5.000 (5 Bin tl) kazanan modellerimiz bulunmaktadır.

  Ayrıca Yeni sistemimizde sizinle sohbet eden müşterimiz sizden memnun kaldığında size ekstra ücret hediye edebilir

  BU ÜCRETİN TAMAMI SİZE AİTTİR.

  NOT: AYRICA SİTEMİZE ARKADAŞINI GETİREN HERKESE ARKADAŞININ KAZANDIGI PARADAN %5 KOMİSYON VERMEKTEYİZ.

 3. Slm ben denizlide oturuyorum. Evde çalışarak para kazanmalıyım iki çocugum var okuyorlar. Ben bir cok ii denedim olmuyor kısmetsizmiyim beceriksizmiyim iş ilanı yazıp astım bld aradılar ceza yazacaklar:-) kaldırın diye bilmiyorum ne yapabilirim (ütü yapmak kurabiye pasta) gibi işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir