Hakkımda

Bu sayfayı okuduğunuza göre bu sitenin kime ait olduğunu merak ettiniz veya bu sitenin açılış amacı hakkında bilgi sahibi olmak istediniz. Herkesin ihtiyacı olan ve hayatında olmazsa olmazlar arasında yer alan kağıt parçası para. Bugün para kazanmak ve daha fazla para kazanmak zengin olmak ve kendi işine sahip olmak derdi olmayan birileri varmıdır bilmiyorum ancak global dünyanın olmazsa olmazları para her insanın hayatında mutlaka vardır. Hayat para olmadan devam edebilir ancak para varken parasız hayat devam etmesi gereçekten çok zor.

Eğer bu sayfada iseniz sizinle ortak bir noktamız var oda var olan işimiz haricinde bir ek iş veya kendi işini kurma amacı ve interentten para kazanmak..

Ben de sizler gibi internet üzerinden para kazanmak isteyen kişiler içerisinde 8 yıl önce girmiştim. Sadece ailemle yaşadığım evde daha henüz internetin ve bilgisayarın yeni girdiği ve internet faturasının babam tarafından ödenmediği ve “Oğlum sen interneti eve getirdin faturası sana ait” dediği bir dönem. Asgari ücret ile çalıştığım bu dönemde internet faturasını ödemek bana ağır geliyordu ancak yapacak bir şey yoktu. üstelik sadece 2 saat kadar kullandığım internet faturasını benim ödemem hiç adil değildi. Ancak bir yol bulmalıydım..

İşte internetten para kazanma serüvenim böylelikle başlamış oldu. İnternet faturasını ödemek için yaptığım araştırmalar beni internet aleminde nasıl para kazanılır? internetten para kazanmanın yolları nelerdir? araştırmaya ve bu konuda bir şeyler öğrenmeye zorladı iyi ki zorladı.

İnişli çıkışlı, kazandıran kaybettiren ne kadar yöntem var ise özellikle az riski olanları denedim bazen yanıldım bazen kazandım ve bazen de kaybettim ancak ilk başlarda internet faturasını ödeyecek kadar para kazandım bazen cepten bazen internetten bir şekilde internet faturasını ödüyordum.

Deneme yanılma bana tecrübe kazandırdı ancak 2 veya 3 saatlik bir zaman dilimi ve verdiğim emekler, internet üzerinden para kazanma yöntemlerinin gerçekten çok kısıtlı olduğu o zamanlar ve henüz satış ortaklığı ile ilgili Türkiye de yeni yeni akımlar başlarken edindiğim tecrübe ile şimdi hatırı sayılır rakamlar kazandırıyor.

Bu aşamaya gelene kadar kendimi daha fazla geliştirebilmek adına çeşitli eğitim setleri satın aldım, seminerlere gittim, tele seminerlere katıldım ve uzun bir zaman emek ve para harcadım. İşin püf noktasını öğrendim, işin sırrının çok çalışmak değil strateji belirleyerek az ancak devamlı çalışmak olduğunu fark ettim. Geliştirmek ve var olan bilgime biraz daha bilgi katmak amaçlarım arasında idi ve kendimi geliştirmeyi seviyordum halen öyleyim.

Öğrendiğim bilgiler dahilinde internetten para kazanmaya başladım ve bu serüvende internetten en karlı kazanç yolunun satış ortaklığı olduğunu gördüm ve yaşadım.

Bu siteyi açmamın amacı internet üzerinden para kazanmak isteyen ve benimle aynı fikirde olan kişiler için internetten en çok para kazandıran bir yol olan satış ortaklığı hakkında bilgiler paylaşmak ve tabi ki daha önce zaman uğraştığım ancak şuan zaman kaybı olarak gördüğüm  yöntemler ile kıyas yapmak ve bu konuda bilgiler aktarmaktır.

İnternet alemi herkese ekmek teknesi.. ve bu teknede herkese yer var. Bu nedenle kişisel olarak belki uğraştığınız denk geldiğiniz veya denediğiniz yöntemler olacaktır. Belkide bu sitedeki konular arasında sizin uğraştığınız ancak benim uğraşmadığım yöntemler olmayacaktır. Her ne olursa olsun amacım internetten para kazanmanıza yardımcı olmak

Tavsiyem internet üzerinden para kazanma yöntemleri arasında bana kazandırdığı gibi sizede hatırı sayılır para kazandıran satış ortaklığı yöntemini ısrarla uygulamanızı tavsiye ederim.

Türkiye’de satış ortaklığı affiliate network olan GelirBank üzerinde aktif çalışıyorum. Dijital pazarlama ve e-ticaret üzerinde uzmanlaştım ve bu sektör hakkında bir bilgi birikimim var. Şimdi bilgilerimi ve yeni öğrendiğim şeyleri sizlerle bu sitede paylaşmayı arzu ediyorum.

Bu sitede paylaştığım her bilgi daha önce tecrübe ettiğim yöntemler olup ve yine denemediğim ancak internet üzerinden yapılan diğer para kazanma yöntemleridir. Site içerisinde paylaşacağım bilgiler kendi tecrübelerim ve kişisel olarak konu hakkında olan araştırmalarım sonucunda el ettiğim bilgilere dayanmaktadır.

Site içerisinde önermiş olduğum ürün, program veya siteler benim kullandığım ve sizlere fayda sağlayacak kaynak olma özelliği taşımaktadır. Önerdiğim siteler veya ürünleri kullanmak kendi tercihinize kalmış bir konu. Amacım para kazanmanıza yardımcı olduğundan site içerisinde satış ortaklığı ve girişimcilik konuları sitelerin kullanımı hakkında faydalı olacağını bildiğim şeyleri aktaracağım.

Site içerisinde hemen üst kısımda iletişim sayfası bulunmaktadır vaktim müsait oldukça ve bildiğim konular hakkında sorularınız var ise sizlere cevap vermeye çalışacağım.

Umarım internet üzerinden para kazanma hakkında yaptığım paylaşımlarım ile sizlere bir değer katabilir ve para kazanmanızı sağlayabilirim.

Saygılarımla

MeKa