İnternet Üzerinden Para Kazandıran Siteler
İnternet Üzerinden Para Kazandıran Siteler

İnternet Üzerinden Para Kazandıran Siteler Hangileri?

İnternet üzerinden para kazandıran siteler o kadar çoğaldı ki hangisinin güvenilir olup olmadığını kestirmek çok zor ancak işin içinde olanlar bilir.  İnternet üzerinden para kazanan kişiler bu sitelerin hangisinin güvenilir olup olmadığını ancak test ederek bilir.

İnternet üzerinden para kazandıran siteler hakkında bilgi vermeden önce ön bilgi olarak bazı öneriler aktarmakta yarar var. İnternet üzerinden para kazandıran siteler kişinin nasıl para kazanacağına göre değişir. Anket doldurarak kazanç sağlamak istiyorsa güvenilir anket siteleri, mail okuyarak para kazanmak istiyorsa mail siteleri, satış ortaklığı ile ilgili ise satış ortaklığı için güvenilir siteler olarak değişir. Tabi ki anket ile, tıkla kazan ile, mail veya reklam izleyerek para kazanma siteleri hakkında önerim olmadığından bu yöntemler size para kazandırmak yerine size daha çok zaman kaybettireceğinden satış ortaklığı ile ilgili internet siteleri içinde güvenilir olanlar hangileri aktarmaya çalışacağım.

İnternet üzerinden para kazandıran siteler hakkında bilgi alırken dikkat etmeniz gerekenler

Herkes o site hakkında ne diyor;

İnternette araştırma yaparken şu şekilde aratarak sitenin güvenli olup olmadığı hakkında bilgi alabilirsiniz “site ismi güvenilir mi?” örnek: Gelirbank güvenli mi? Xticaret güvenli mi? gibi..

Diğer sorgulamalar ise

  • Ödeme alan kişiler var mı?
  • Ödemeleri gününde yapıyor mu?
  • Spam mı?
  • Şikayet

Çoğunluk olarak bilinen bazı siteler vardır ki yine ne zaman ne olacağı belli olmaz birileri forumlarda bağırıp ödeme almadığını yazabilir. Temkinli olmakta yarar vardır.

Piyasa dolandırıcı kaynıyor olabilir. Ancak güven hiçbir zaman değerini yitirmedi. Güvenilir siteler her zaman kazanmaya ve kazandırmaya devam ettiği gibi insanlar gönül rahatlığı ile bu sitelere güvenebiliyor. Aşağıda sıraladığım bazı siteler için yorumlarımı extra yazdım. Ancak yinede tercih sizin istediğiniz siteden çalışabilirsiniz.

İnternet üzerinden para kazandıran siteler içinde alanlarına göre şekillenecektir. Bunlar Satış ortaklığı siteleri,  Reklam siteleri, meraklısına Link kısaltma siteleri, yeteneklere göre kazanç sağlayacağınız siteler.

Her zaman güzel paralar kazandıran satış ortaklığı sitelerinden başlamak daha iyi olacaktır. Eğer bu iş hakkında merak ediyorsanız Satış ortaklığı nedir bakabilirsiniz. merak ediyorsanız sitelerini yazmadan önce eğer satış ortaklığı hakkında hiçbir bilginiz yoksa buraya tıklayarak öncelikle bilgi edinmenizi tavsiye ederim. Bu siteler internetten para kazanma siteleri içerisinde bazılarını bildiğiniz siteler.

İnternet Üzerinden Para Kazandıran Siteler Hakkında Hangileri Güvenli?

Yerli ve Yabancı Satış Ortaklığı Siteleri

GelirBank – 2014 yılında kurulmuş bir satış ortaklığı sitesidir. Çok sağlam adımlar ile yoluna devam etmektedir. Özellikle vurgulamak istiyorum ödemelerinizi zamanında alırsınız. Komisyon oranları %60 %70 Türkiye’de popüler olma yolunda. Yakın zamanda yazılımsal ürünler eklenerek çok önemli adımlar atıldığı yönünde haberler var. Tam zamanlı olarak satış yaptığım bir site. Kazanılan komisyonlar net cebinize girecek rakamlardan oluşuyor. Gizli kesintiler, geciken ödemeler diye bir durum söz konusu bile değil.

Xticaret – Henüz satış ortaklığı nedir bilinmediği zamanlarda bir girişimcinin kurduğu ve zamanında güzel kazançlar elde ettiğim bir satış ortaklığı sitesi. Ancak son zamanlarda geciken ödemeler, ürün sahiplerinin ürülerini devamlı kaldırdığı, şikayetlerin çoğaldığı bir site haline geldi. Xticaret sitesine kayıt olmak ve ürün eklemek ücretli hale getirildi. 1 yıldır çalışmayı bıraktım ve artık benim için Gelirbank var.

Clickbank – Yurtdışında popüler bir satış ortaklığı sitesi bu site hakkında yüzlerce yazı yazıldı. Ancak rekabet inanılmaz olduğundan satış yapmak gerçekten sorlaştı. Elbette ingilizce bilen ve herşeyi göze alarak kazanç sağlamaya çalışan sayısı ülkemizde yok değil. Ödemeler çek veya isteğe göre banka havalesi ile yapılıyor. Ödemeniz zamanında ve aksatmadan yapılmakta güvenli ve yıllardır ayakta olan bir site.

CJ – Bu site içerisinde birçok ünlü markanın satış ortaklığını bulunduran dünyaca ünlü bir satış ortaklığı sitesidir. Clickbank ile birlikte en güvenilir sitelerden bir tanesi olan CJ, uzun yıllardan beri varlığını sürdürmektedir.

Clickmerkez- El değiştiren bir network sitesi. Satın alan bir girişimci tarafından satın alındı. Bu satın alma işlemi sonrası yüzlerce satış ortağı mağdur oldu ve yaptığı çalışmalar çöpe atıldı. Satışı yapan kişi Odaklıpazar isminde bir satış ortaklığı sitesi kurdu.

Odaklıpazar- Çok farklı ürünlerin yer aldığı bir satış ortaklığı sitesi ilk kurulduğundan bu yana çalışma yaptığım bir site. Ancak son zamanlarda eksik ödeme şikayetleri, yüksek kesintiler ve devamlı gelen iadeler artık sıktı.

Gcmpartner – Çalışma yapmamanız gereken listesinde. Ödeme alamayabilirsiniz.

Gelirortakları: Devamlı site eklenip çıkarılan bir site. Çalışma yaparsanız kampanyanızı devamlı takip etmeniz gerekecek.

Reklamaction: Çalışma yaptığım ama ödeme alamadığım bir site. Tavsiye etmiyorum.

Adtriplex – Yabancı kaynaklı bir site ancak Türkiye’de de faaliyet göstermekte. Farklı olarak üyelik başına kazanç programları var olmasıdır.

Jvzoo: Yazılımsal ağırlıklı ürünlerin satışı mevcut.

Diğer yabancı siteler: Amazon: Ebay: Bluesnap:

Reklam siteleri

Eğer bir siteniz varsa reklam alabileceğiniz güvenilir reklam siteleri bunlardır. Bu siterden aldığınız reklamlar gösterim veya tıklama ile para kazandıran siteler.

Adsense – Google güvencesi söz söylemeye gerek yok..

Adcash – Ödemelerde sıkıntı yok adsense alternatifi ödemeler Euro olarak yapılmakta.

Bunlar sıkıntılı uzak durun

Reklamstore -Farklı tercih edilen bir reklam sitesi. Ödeme ile ilgili sıkıntılar var

Adhood- Sıkıntılı ancak son zamanlarda düzeldiği söyleniyor.

Link kısaltma Siteleri

Linki kısalt dağıt ve tıklatma sağlayarak para kazan mantığı ile çalışan siteler. En çok kullanılanlar ve tercih edilenler

bc.vc, adf.ly, linecash,

Ticaret Yapacağınız Forum Siteleri

r10 , wmaracı, iyinet, webmastersitesi

İnternet üzerinden para kazandıran siteler içinde bazılarından geçmişte iş yaptığım siteler var yorumlarımı da beraberinde kattım. Ancak uzun zamandan beri deneme yanılmadan bıkmış biri olarak tercih ettiğim internet üzerinden para kazanma yöntemi satış ortaklığı olup satış ortaklığı sitesi olarak ta çalışmaktan zevk aldığım affiliate network Gelirbank tır.

Bir yorum

  1. Anketle veya paypal ile uğraşmak istemeyen arkadaşlar benim sitem direk banka nakit para yolluyo. Mantık basit. Site ilk baş size ücretsiz 2 inek veriyo. Bu inekler süt üretiyor ve sütü siteye satıp para kazaniyorsunuz. Benim suan ayda 150 tl gelirim oldu. Sizde kazanın. Denemekten bisi kaybetmezsiniz. Zaten ilk iki inek ücretsiz veriliyor. Bence deneyin. Link…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir