internet üzerinden para kazanma yolu
internet üzerinden kalıcı para kazanma yolu

İnternet Üzerinden Para Kazanmanın En Kalıcı Yolu

İnternet üzerinden para kazanmanın en kalıcı yolu uzun vadeli çalışmalardan geçer. Uzun vadeli oynayanlar ise internet üzerinden devamlı para kazananlardır.

Değerli okuyucularım..

Zaman akışı içerisine kapılarak ne yaptığını bilmeyenlerden şu sözleri işitmişsinizdir. Muhtemel kazanç sağlamak istediğiniz bir yöntem satış ortaklığı veya diğer internet işleri ile ilgili bahsettiğinizde dedikleri sözlerden bir tanesi “Bizde bahsettiğin şeylerden seneler önce uğraştık ama bu işler boş işler” gibi.

Bu durumda hevesiniz kursağınızda kalır ve belki yapacağınız proje hakkında aklınıza şüphe düşer veya farklı bir

şekilde bu kötü enerjiyi kendinize çekersiniz.

Her ne olursa olsun yılmak yıkılmak ve denemek ve uygulamaktan asla vazgeçmeyin.

Bugün başımdan geçen bir minik hikayeyi aktarmak istiyorum.

Fazla uzun olmadan sizi sıkmadan. Biliyorum uzun yazılardan kimse hoşlanmaz. Nitekim devamlı bir şeyler yaz, içerik üret, ziyaretçilerine bir şeyler aktar diyen Google amcaya da bu konuda hak veriyorum.

Sigortalı işçilik yıllarımda hep hayal ettiğim o içimde sakladığım ukde o çalışma ortamı ve kendi işinin patronu olma aşkı.

İşime kendi isteğim doğrultusunda çıkış aldıktan sonra internet üzerinden ve hatırı sayılır kazançlara ulaşmanın hazzı içerisinde çalışmalarıma devam ettiğim şu günler.

Bir yandan evde çalışmanın dezavantajları üzerinde kafa yorarak, bir yandan kendi ofisimi kurmak için bütçeler ayarlamaya çalışıyorum.

Bir çarşı ihtiyacını görmeye giderken bir esnaf arkadaşımın yanında çalışan bir işçi ile kısa bir sohbet ettik.

Minik Bir Kahve Arası 🙂

İnsanlara ne anlatırsanız anlatın sizinle birlikteler. Sizinle beraber olduğunu size hissettirirler bir bukalemun gibi düşünün. Bukalemun durduğu yerin rengini alır değil mi. Onun rengini değiştirmeniz için onu fark etmeniz gerekli ve yerinden oynamasını sağlamalısınız.

Sohbet arasında iş güçten bahsederken gülerek ağzını hafiften büzerek “bende o tarz işler yaptım boş yaa”. Kendisi dediğine göre yazılımcı ve pazarlamacı. Ama 5 yıldır başkasının emrinde işçilik yapıyor.

İnternet işlerini bırakmış.

Tabii hayretler içerisinde ayda bir defa yanına uğrayarak 2000 TL civarında altın aldığımı görünce “İnternette işler iyi gidiyor her halde” demekten kendini alamıyor.

Bu bir kıskançlık olabilir mi? İçini bilemiyorum.

Ben işte o zaman mutlu oluyorum. Bunu ise internet üzerinden para kazanmanın kalıcı yollarını keşfetmeme yardımcı olan kaynaklara ve yine kendi makale yazarlığımı yapmama aynı zamanda kazandığım parayı kendi web işlerime yatırmama bağlıyorum.

İnternet Üzerinden Para Kazanmanın Yanı Sıra

Küçük Bir Kahve Şekeri Alırmıydınız? 🙂

Rüzgarı nereye eserse değil rüzgarı nereye estirirseniz orada varlığınız hissedilir. Eski çalıştığım işçi arkaşlarım çalışmaya devam ediyorlar. Ara ara onların durumuna baktığımda uyandığımı ve aslında 10 yıldır dar bir kaba sığdırıldığımı anlıyorum.

Patronların rüzgarı neye eserse yalakalar oraya, yalakalar nerede ise patronun oraya rüzgarı esiyor. Olan ise 8-10-12 saat çalışan işçiye oluyor. Buna dur demenin en mantıklı yolu internet üzerinden ufaktan kalıcı işler yaparak hemen başlamaktan geçiyor.

Yıllar önce bende öyle yaparak kalıcı işleri biriktirdim ve sonra artık iki karpuzu taşıyamadığımı görünce devamlı çalıştığım işçilik yıllarıma bir dur diyerek daha önce internette bıraktığım izleri geliştirme aşamasına girdim.

Yüzlerce video onlarca web sitesi ve internet üzerinden farklı kaynaklarda aylık bir kaç bin TL akan bir para ile yoluma devam ediyorum.

Kısa bir özetle..

İnternet üzerinden para kazanmanın kalıcı yolu doğru hamle ile devamlı içerik girebileceğiniz bir web sitesi ve bu web sitesine devam ziyaretçi akışı sağlayacağınız kalıcı trafik kanallarıdır. Bunlar bloglar, viral trafik akışı oluşturan videolar ve canlı dikkat çekici resimlerden ibaret.

Bu işte bende varım diyorsanız kalıcı iş yapmanın en etkili yöntemlerini öğrenmenizi ve eğer başlamadıysanız şimdi hemen başlamanızı tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir