İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanma Doğru mu;
İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanma Doğru mu;

İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanma Doğru Mu?

İnternetten anket doldurarak para kazanma doğru mu bu konu hakkında deneyim ve görüşlerimi aktarmak istiyorum. Anket doldurmanın online bir iş halinde lanse edildiği dönemler artık geride kaldı. Ne o eskiden anket doldur 10.000$ kazancaksın.

Gözler açılır hemen işe dalınır ardından kişisel bilgiler girilir ve bu bilgiler yalan yanlış birazda korku içerisinde ancak ucunda büyük para var bu yüzden bir şekilde girilir. Bekleme başlar anketler gelsin para kazanmaya başlayalım. Bir kaç göz boyayıcı anket gönderilir anketler dolar ve sitenin üst barında tebrikler kazandınız 10$ ödeme limiti daha gelmemiştir. Unutulur gider.. Anket sitesi firmalara raporunu sunar ve işi bitmiştir.

Anket ile para kazanmak isteyen Bakkal Ali amca bakkalında ekmek satmaya devam eder. Aslında genel itibari ile şu kadar yıllık firmayız diyen anket firmaları “güvenilir mi?” sorusunun cevabını veriyor ancak o yıllar silinip gidiyor. Anketle para kazanma yalanı yıllardır bilinen bir durum şimdilerde network halini insanlara lanse ettirilmeye çalışılıyor. Bu yazıyı ele almamın sebebi yeni araştırmaya başlayan kişileri uyarmak ve onları bu tuzaklardan uzak tutmak. Özellikle para talep eden anket siteleri size daha cazip gelir ancak dikkat etmenizi tavsiye ederim.

İnternetten anket doldurarak para kazanmak mümkün mü? Açık ve net Değil.. Ödeme alma yolunda bekler ve paranızı alamama ihtimaliniz çok yüksek. Birde böyle uçuk rakamları unutmanız gerekiyor. Kesin bir kazanç yöntemi istiyorsanız internetten satış pazarlama yapın üstelik sermayeniz olmasına da gerek yok işi öğrenin çalışmalarınızı yapın ödemenizi banka hesabınızdan alın. Güvenilir bu yöntem varken neden hayali bir kazancın peşinden gidiyorsunuz ki.. Bilmiyenler için satış ortaklığı nasıl yapılır makalemi okuyabilirler.

internetten anket doldurarak para kazanma dolandırıcılığı ile paranızı kaptırmayın. Kısa zaman önce bana gelen bir mailde 249 TL yatırarak 1500 TL kazanabileceğin anket doldurma işine katılırmısın? şeklinde idi. Tamda adamına göndermişler araştırdım. Anket bahane titancılık şahane şeklinde idi. Kısaca herkes anket bahanesi ile para yatıracak ve yine para yatıranlar anket bahanesi ile başkalarını sisteme davet edeceklerdi. Sonuç belli anketler sadece bahane olarak kalacak ancak içeri sisteme dahil olanlar ile para kazanılacaktı. Bununla vakit kaybetmek ve bu tarz dolandırıcılığa maruz kalmamak için aman dikkat bu tarz insanlardan ve sistemlerden uzak durun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir