internetten para kazanma kitabı
internetten para kazanma kitabı

İnternetten Para Kazanma Kitabı Güncel!!!

İnternetten para kazanma kitabı güncel olmasına iki pencereden bakmak ve bu işi öğrenmek ve öğretmek isteyenlere bir kaç tavsiyem olacak.

Kitap yazarlarına:

Eğer güncellik size uzaksa bu işi öğrenmek isteyenlere zaman kaybettirmeyin. Kendini güncellemeyen yeni şeyler öğretemez.

Kitap Okurlarına: 

Eğer okuyarak bu işi öğrenecekseniz zaman kaybı yaşarsınız. Video izleyerek öğrenmek size hem zaman hem hız hemde uygulama aşamasında size güven verir. Video çeken biri yazmanın ne kadar zor olduğunu bildiğinden video çekmeyi tercih etmiştir. Onun için yeni şeyler öğrenip öğrencilerine yeni şeyler öğretmek daha kolay ve pratiktir. Bu yüzden eğer internetten para kazanmayı öğrenmek istiyorsanız kitap değil video ile öğreten kişilerin eğitimlerini alın. Hem daha fazla şey öğrenirsiniz hemde uygulama noktasında yapacağınız iş hakkında size kolaylık sağlar.

İnternetten para kazanma kitabı güncelliği hakkında bir hikayemi paylaşmak istiyorum.

Yıllar önce internet üzerinden para kazanma hakkında yazılmış bir kitap satın almıştım. Bu kitabı yıllar sonra okuyup halen güncel mi diye baktığımda tahmin ettiğim gibi güncelliğini yitirmiş yayın hayatından eser kalmamıştı. Arşivlerimi karıştırırken yıllar önce işi öğrenmek ve ev ekonomisine katkıda bulunmak için bir kitap arayışına girmiştim. O kitabı hatırladım ve o zaman bu kitabı aldığımda komşumun kredi kartını kullanmıştım. Bu kitabı satın almadan önce sitesinde ve kitabın içeriğinde kitabın ömür boyu kullanıcılarına destek vereceği yazıyordu.

Hatta kitabın içeriğinde destek veren mail adresi ve satın aldığım web sitenin adresi vardı. Site üzerinden iletişime geçerek güncel versiyonunu talep edecektim. Ancak baktım ki ne mail adresi çalışıyordu ne sitesi var nede kitabın yazarına ulaşabileceğim bir bilgi.

Site kapanmış olmasına hiç şaşırmadım. Çünkü biliyorum ki uzun vaadeli iş yapmayanlar ortadan kaybolacak kadar adileşirler. Kitap .pdf formatında o zaman kitabı almadan önceki düşüncem bu kitap yazarı tarafından güncellendiğinde bana ulaşır yeni yöntemler var ise haberim olur. Bu yeni yöntemleri uygular ve kazanmaya devam ederdim.

Ancak ne var ki yıl olmuş 4 gün sonra 2017 şimdi içeriğine baktığımda o zaman uygulanan yöntemleri şimdi uygulamaya kalksam kendime gülerim. O zaman çalışan bir yöntem şimdi ise çalışmasını bırakın gülerler adama. 🙂

Bu kitaplar mail adresinize gelen e-faturalar gibidir. E-faturalar .pdf formatında olup kişiye ulaştığında güncelleme olanağı yoktur. Eğer sizde internetten para kazanmak istiyor ve bu konuda bir
kitap arıyorsanız şimdiden uzak durmanızı istiyorum. Neden? Çünkü artık güncellik ve iletişim çok hızlandı. Yapılan bir video tekrar yükleme ile anında aynı konu üzerinde güncellenir. Bir masaüstü program uzaktan güncellenebilir. Ancak bir pdf oluşturulduğunda güncellenmesi için sahibinin kitabı alan kişiye yeni versiyonunu veya kitaba ek bir sayfa olarak göndermesi gerekir. Müşteri satın alma sonrası memnuniyeti ve güncelliği her zaman sever. Bu işler her zaman uzun vadeli kalıcı işlerdir.

Bugün her şey an be an güncelleniyor. Basit bir örnek vermek istiyorum bilgisayarınızda antivirüs programı mutlaka kullanıyorsunuz. Neredeyse haftada 1 defa güncelleniyor değil mi? İşletim sistemi eskiden xp kullanırdık şimdi ise windows 10 kullanıyoruz. Hayatımızda android telefonlar yoktu ama şimdi var. Tüm bunlara rağmen uzun vaade çalışanlar hep kazananlardan oluyor.

Bu interneti kullanarak para kazanmak isteyenler içinde geçerli. Bugün eğer işimizle uzun vadede kazanç sağlamak istiyorsak kendimizi ne kadar çok güncel tutar işimizi geliştirirsek kazananlardan oluruz.

İnternetten Para Kazanma Kitabı Satın Almak İsteyenler DİKKAT!

Kitap yazarları kendi kullandıkları yöntemleri kitap haline getirip satmaktalar. Evet buraya kadar güzel hatta sitelerinde ömür boyu güncelleme desteği mevcut. Ancak ne var ki zaman geçerken güncel bir şeyler üretmeyen bu yazarlar elle tutulur yanı olmayan kitaplar ürettiklerini farkedemezler. Bu kitaplar yazarı tarafından güncellenmediği için elle tutular yanları kalmamaktadır. Bu yüzden internetten para kazanma kitabı almak isteyen kişiler bu tarz kitaplardan satın almak yerine. Devamlı güncellenebilen bir yapıda olan videolu eğitimleri almaları kendilerine fayda sağlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir