İnternetten sermayesiz para kazanma yolları
İnternetten sermayesiz para kazanma yolları

İnternetten Sermayesiz Para Kazanma Yolları

İnternetten sermayesiz para kazanma yolları içerisinde en en popüler sermayesiz iş fikirleri ile sermayesiz iş kurmak mümkün mü? Evet! Günümüz şartlarında artık alışverişler sanal alemde gerçekleşiyor. Reklam ihtiyacı olan binlerce firma bu konuda müşterilerine bir fırsat sunuyor. Tüketicilere bonus vermek, kart vermek, tekrar gelmesini sağlamak yerine artık “müşteri müşteriyi getirir” mantığı ile hareket ediyorlar.

Benim fikrim artık klasik yöntemler ile müşteri çekmeye devam eden firmaların cirosu günden güne düşüyor ve artık bu eski yöntemlerden vaz geçsinler. Firma bir 4×4 koyuyor çekiliş için yüzlerce insan alışveriş yapıyor sadece 1 kişi kazanıyor o kazanan kişi firma yetkilileri veya akrabaları. Çekiliş onlarda 4×4 çıkıyor çıka çıka zengin birine çıkıyor çünkü fakirin gücü yetmiyor vs. vs insanlar soğuyor “bana çıkmaz mantığı” meydana geliyor “ya çıkarsa fikri” ise azalmış durumda “deneyelim!” fikrine kapılanlar ise evet onlar henüz uyanmamış..

Firmalar artık müşterilerine para kazandırma fırsatı vermeli ve bunu yapan yüzlerce firma var bu alanda çok başarılılar. Şimdi konumuza dönelim internetten sermayesiz nasıl para kazanılır? Öncesinde internetten sermayesiz para kazanma yolları hakkında maddeler halinde aktaralım sonrasında bunları biraz biraz açıklayalım.

İnternetten Sermayesiz Para Kazanma

  1. Mail oku, reklam tıkla, anket doldur (Bunlar vakit kaybı, gerçekçi olmayan ve kazandırmayan yöntemler) sermayesiz olarak gözüken bu yöntemler uzak durulması gereken yöntemlerin başında geliyor.
  2. Alışveriş yaparken (hali hazırda alışveriş yaptığınız sitelere farklı yollar ile giriş yaparak)
  3. Alışveriş yaptırarak (Alışveriş yaptığınız siteleri tavsiye etme yolu ile tavsiye ettiğiniz kişilerin alışveriş yapmalarını sağlayarak)
  4. Satış ortaklığı yaparak (Ürün olmadan, ücret ödemeden, cepten para çıkmadan internetten satışı yapılan ürüne ortak olarak)

Mail oku, reklam tıkla, anket doldur: Birinci yöntemi es geçiyorum ancak uzun uzadıya vakit öldürmek ve vaktinizi çalmak istemiyorum. Halen bu yöntemleri araştıran binlerce insan var evet sadece cazip gelen kısmı sermayesiz olması. Ancak sermeyesiz olması size güzel para kazandıracak, zamanınızı çalmayacak anlamına gelmiyor. Bende bu yollar ile başladım ancak elime geçen para miktarı ile kendime bir ayakkabı bile alamadım. Halen bu tarz sitelerde üyeliğim bulunuyor ve halen içerde 5 cent 10 cnt gibi paracıklar bulunuyor. Ancak uğraşmaya değmeyen bu yöntemleri bırakalı 7 yıl oldu. Gerçekçi olmak lazım ve eğer sizin cebinize para giriyor ise işte gerçek kazancınız o demektir.

Alışveriş yaparken: İkinci yöntemde para harcarken para kazanmak. Pazarlık yapamadığınız sanal ortamda bu pazarlığı sizin için yapmış tüketicilerin bir araya geldiği alışveriş sitelerin bulunduğu havuzlar var.

İnternetten alışveriş yaptığınız bazı firmaların siteleri komisyon verdikleri havuz siteler içerisine kayıtlıdır. Bu havuz sitelerde firma, resmi satış sitesini ekler ve sitesinden alışveriş yapanlara alışveriş yaptığı oranda yüzde olarak  komisyon verir. Buradaki mantık alışveriş yaparken aslında yaptığınız alışveriş için 100 TL net ödemeniz gerekiyorsa firma havuz sitesi üzerinden gelen müşterilerine %10 gibi bir rakamı geri iade edeceğiniz söyler ve siz alışveriş yaptıkça ve yaptırdıkça hem siz, hemde kayıt ettiğiniz kişilerin yaptığı alışverişler ile kazanç sağlarsınız.

Buradaki mantık alışveriş yaparken para kazanma. Bu işi yapan siteler var.

Bu tatmin etmedi biliyorum. Zaten para harcıyorum paranın %10 gelmiş neye yarar. İşte üçünü yöntem

Alışveriş yaptırarak: Bu tarz sitelerden alışveriş yapmadan da kazanç sağlayabilirsiniz. Mesela modanisa-.-com satış sitesini öneren herkes modanisa-.-com  alışverişler için %10 komisyon ödüyor.

modanisa-satis

Yapmanız gereken modanisa-.-com sitesini size ait öneri linki ile internette paylaşmanız. Her paylaşım için değil paylaşım yaptığınız kişilerin sizin öneri linkini tıklayarak gitmesi ve alışveriş yapması ile para kazanıyorsunuz. Tamamen sermasiz bir bir para kazanma yöntemi.

Bu yolla biri alışveriş yaparken biride tavsiye ederken internetten sermayesiz olarak para kazanmak mümkün. Peki cebinizden beş kuruş çıkmadan para kazandıracak parası iyi sermayesiz işler kategorisinde en popüler bu işe ne dersiniz!

Satış ortaklığı yaparak: Sermayesiz olarak internetten nasıl satış yapabilirim diyor olabilirsiniz. En sevdiğim yöntemlerden bir tanesi sermayesiz, ürünsüz kesinlikle cebinizden beş kuruş çıkmayacağı bu yöntemde internetten sermayesiz para kazanmak mümkün.

Bu yöntem reklam tıklama, sitelerde sörf yapma, mail okuma gibi işe yaramayan yöntemler değil.

Canlı canlı satış yapacaksınız ancak sadece satışı yapılan ürüne aracı olacaksınız. Satışını yaptığınız ürüne verilen komisyon yani “kar” miktarı hesabınıza aktarılacak. Bunların hepsi internet üzerinden olacak ve siz sadece tanıtımlarınız ile ilgileneceksiniz. Al sat işi değil emlakçılık gibi düşünün. Emlakçının satacak evleri yoktur ancak  satıcıları ve alıcıları buluştururlar ve alıcıdan ve satıcıdan para kazanırlar. Aslında evi alanda evi satanın dışında bir şey. Bu internette online sistemler ile mümkün. Bu sistemi Türkiyede trend yakalayan firmalar yapmaktadır. İnternetten sermayesiz para kazanma yolları içerisinde internette sermayesiz ticaret fırsatı veren bir çok satış ortaklığı siteleri mevcut onlardan bir tanesi GelirBank buna benzer bir çok firma. İnternetten sermayesiz satış yaparak işinizi kurabilirsiniz. Bu işin püf noktaları ve nasıl yapacağınız hakkında detaylı bilgi almak isterseniz iletişimden bana ulaşabilirsiniz.

Sermayesiz internetten para kazanmak kadar tatlı bir şey yok bu kazanç şekline pasif kazanç deniliyor. Yazar çizer video yüklersiniz yıllarca internette bu yaptığınız iş yıllarca internette asılı kalır ve hayat boyu size para kazandırır. Takip gerektirmez unutsanız da olur ancak devamlı yaptığınız taktirde size inanılmaz para kazandırır. Sermaye gerektirmez, çünkü bilginizi, kelimelerinizi ve araştırmalarınızı internette ziyaretçiler için yükleyeceksiniz. İnternetten sermayesiz para kazanma yolları hakkında daha bir çok şey aktarmak istiyorum ancak bana bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum. Bu konu buraya kadar uzun mu? oldu yoksa devam etmelimiydim? Yorumlarınız ve sorularınızla beni yönlendirmenizi rica ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir