kodlama bilmeden android oyun yapma

Kod Bilmeden Android Oyun Yaparak Para Kazan Videolu Eğitim

Android oyun yaparak para kazanmak isteyen arkadaşlar kod bilmeme noktasında sorun yaşadığını biliyorum bu konuda aldığım bir haber beni çookça sevindirdi. Hiç kod bilmenize gerek kalmadan android oyun yapma becerisine sahip olacağınız tamamı videolu anlatımdan oluşan bir eğitim setinin piyasaya çıkacağı bilgisini aldım.

Videolu eğitim çekimi yapan yapımcı ile görüşmelerimden şimdilik sizlere bir kaç şey aktarayım. Sevinçten ne yazacağımı dahi şaşırmış durumdayım. İnanılmaz bir gerçek ki artık hiçbir kodlama bilmeyenler bile bu eğitim videolarını izleyerek android oyun yapacak bu oyunlar ile para kazanmaya başlayacaklar.

Muhtemelen yakın zamanda artık kodlama bilmeyen herkes andorid oyun yapacak ve bu oyunlardan para kazanacak.

Yapımcı videolarını izleyenlerin hiçbir kodlama dilinden dahi anlamasalar bile canlı uygulamalı bir şekilde androidle oyun yapabileceklerini videoların çekimlerinin hiç bir bilgisi olmayanlara yönelik hazırlandığını aktardı. Akıcı bir dille anlatıldığını söyleyen yapımcı kullanıcıların videoları izlerken bile canlı canlı bir adet oyun çıkaracaklarını belirtti.

android oyun nasıl yapılır
android oyun yapma eğitimi

Kod Bilmeden Android Oyun Yapmak İsteyenler ve Sıfırdan Başlayacaklar

Bu çok güzel bir haber!

Harika şeyler olacağını şimdiden söylüyorum. Düşünebiliyormusunuz ilk videodan itibaren android oyun yapmaya başlıyorsunuz. İlerleyen videolarda işin inceliklerini öğreniyor ve son videolarda ise artık oyun hazır çalışır vaziyette.

İşin zor kısmı zaten oyunun temellerini atmak ve mobil cihazlarda çalışır hale getirmek.

Videoları izledikten sonra elinizde muhtemelen herkeste olduğu gibi bir adet oyun olacak. Öğrendikten sonra grafikleri değiştirerek ve aklınızda olan farklı bir oyun projesini hayata geçirerek farklı oyunlar çıkarabilirsiniz.

Sonraki işlemler hali hazırda kolay android markete koymak ve oyun severler ile buluşturmak. Bunu ister minik bir reklam vererek yaparsınız isterseniz yakınlarınızdan başlayarak veya bir youtube videosu çekerek ücretsiz oyuncu kitlesine ulaşabilirsiniz.

Yaptığınız oyun sevildikçe kulaktan kulağa yayılacağı için sonrası gelsin paracıklar.

Bu haberi ilk benden duydunuz. Ancak üzülerek belirtmeliyim ki bu eğitim kısa süre yayında olacak. Yapımcı bu bilgilerin sınırlı sayıda insanların öğrenmesini istemektedir.

Android oyun yapma videolu eğitim ilk çıktığında haberiniz olsun istiyorsanız sizi hemen yazıya yorum yapmaya davet ediyorum. Yorum yapan arkadaşlara özel bir mail atacak ve anında haberdar olmalarını sağlayacağım.

YORUM YAP

İLK HABERİ SEN AL

2 Yorum

  1. bana mail atarsaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir