mail okuyarak para kazanmak
mail okuyarak para kazanmak

Mail Okuyarak Para Kazanmak

Mail okuyarak para kazanmak mail kullanan herkesin yapabileceği cazip gelen internet üzerinden para kazanma yollarından bir tanesidir. Mail okuyarak para kazanma yöntemi şu şekilde işliyor. Mail okuyarak nasıl para kazanılır? Gelen maili açmak, mail içerisindeki bir bağlantıyı tıklamak, mail içerisinden gelen bir anketi doldurmak, mail ile gelen bir videoyu izlemek videoya puan vermek veya yorum yaparak kazanılır. Bu tarz havuz siteler mail ile para kazanmak isteyen ziyaretçiler ve reklam veren firmaların bir araya geldiği sitelerdir.

Mail okuyarak para kazanma internette nasıl işliyor?

Firma gelir ve teklifini bırakır ardından kriterleri sıralar bu kriterler tıklama, izleme, anket doldurma gibi. Daha sonra gönderim yapılacak üye sayısı belirlenir ve aksiyon başına ücret belirlenir. Mail gönderimi uygun profilli kişilere yapılır. Uygun profil sitenin kendi üyelik datasında mevcuttur otomatik seçilir. Örnek olarak arabası olmayanlar, okuyan öğrenciler, ev hanımları ve buna benzer kriterler. Firma eğer bir araba firması ise hedef kitlesi arabası olmayıp araba almayı düşünen kitleler olacaktır. Böylelikle hedef kitlesine ulaşacaktır.

Bu tarz siteler bir ara çok aşırı patlama yaptı ve sonrasında tek tek patladı. Firmalar bu tarz sitelerin artık güvenirliğinden şüphe eder oldu. Dolayısı ile kişisel olarak mail okuyarak para kazanmak isteyen kişiler bundan bir hayli etkilendi. Evet.. Bu tarz siteler yurt dışında çok popüler bir ek iş imkanı ancak yurdumuzda tutulmadı. Bunun sebebi kullanıcı kaynaklı olmasından çok bu tarz havuz sitelerin gerçekçilikten uzak sahtekarca davranmaları. Bu tarz mail okuyarak para kazandıran siteler neden başarılı olmadı?

Mail okuyarak para kazandıran Türk siteler gerçek olmayan sahte profiller ürettiler, gerçek kişi olmayan binlerce mail adresi bu sitelere kayıt oldu ve kayıt olan binlerce kişiye ödeme yapılmadı.

Mail okuyarak para kazanmak doğru mu?

Sonuç belli mail okuyarak para kazanmak doğru mu? diye sorgulayan binlerce kişi arama yaparak işin aslını araştırma eğilimine girdi. Evet peki bugüne kadar mail okuyarak para kazanan var mı? diye soruyorsanız bende mail okuyan ancak parasını alamayan insanlar var diyebilirim. Bu insanlar üye bulmak zorunda bırakıldı, ödeme limitinin yüksek olması ve okunan mailin az getiri sağlaması insanları bezdirdi. Açık ve net mail okuyarak para kazanamazsınız. Bu yöntemi tavsiye etmiyorum gerçekçi bir şekilde para kazanmak istiyorsanız size önerim satış ortaklığıdır. 

Sadece 0.05 kuruş kazandıran maillerden ne beklersiniz. Ayda size gelen mail sayısı 1000 olsa 50 TL yapar ödeme limiti en düşük 100 TL olsa iki ayda toplam 2000 tane mail okumanız lazım. Peki mail gönderimi kimin elinde? Mail gönderici olan siteye bağlı. Bu bir zincirleme bağlantı havuz sitede gelen müşteri firmaya bağlı.

Ayda 1000 tane mail gelmeyeceğine göre bu işin bir cazibesi geleceği görünmüyor ki artık izinli email bile yapmanın zor olduğu bir çağdayız. Kısaca e mail okuyarak para kazanma yönteminde kazanç olarak bir beklentiniz olmasın diyorum.

Ebette bir çok insana sms ve mail okuyarak para kazanma yolu cazip geliyor reklamlar izninize istinaden sms veya mail olarak gönderiliyor ancak burada asıl kazanan havuz firma. Bu yöntem artık firmaların reklam mecra listesinden kaldırılmış durumda çünkü bu yöntemle sonuç alınamıyor.  Mail okuyarak reklamlardan para kazanmak isteyen kişiler için önerim sağlam ve güvenilir çalışan ödeme alan kişilerin tavsiye ettiği mail okuma siteleridir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir