Nasıl Para Kazanacağım
Nasıl Para Kazanacağım

Nasıl Para Kazanacağım Kara Kara Düşünmeyin!

Nasıl para kazanacağım? diye kara kara düşünenler var ya işte ben bu düşünceler içinde olanlar için bu yazıyı kaleme aldım. Şuna şaşırmadığımı ve artık aşina olduğumu dile getirerek başlamak istiyorum. İşten ayrılacağımı söylediğimde ne iş yapacaksın nasıl para kazanacaksın? gibi sorulara denk geldim. Amirimden memurum, iş arkadaşlarımdan, yakınımdaki insanların merak dolu gözlerle sorduğu sorulara verdiğim cevap internet üzerinden para kazanacağım idi.

Böyle söylediğimde klasik işte devamlı çalışan beyinler bu “Nasıl olur?” “Nasıl yapacaksın” sorularına cevap verdiğimde önce şaşırıyor sonrada beni dinliyor. Ardından tekrar aynı soruları sorarak şaşırdıklarını görüyorum. Kara kara düşünmenizi gerektirecek bir şey yok. İnternet son zamanların para kazandıran işlerine ev sahipliği yapıyor. Dijital kazanç yöntemleri, door shoping kazanç yöntemleri, sermayesiz satış ortaklığı yöntemleri ile evden para kazanılabilir.

İnternet üzerinden para kazanma fikri ile çıktığım bu yola satışı yapılan ürünler, kelimeler, makaleler, videolar ve dahası bir plan dahilinde istediğim çalışma saatleri ve bir o kadar da rahat tavırlarım ile bu işi severek yapıyorum. Satış ortaklığı ile para kazanan bir kişi olarak daha önceki içimden aldığım asgari ücreti artık görmüyorum. Banka hesaplarımı teke indirdim. Sadece 1 banka yeterli. Kazançlarım her ayın 10’u ile 22’i hesabıma geçiyor. İster gece çalışayım ister gündüz belli bir saat kalkıp bir başkasının iş yerinde cakkasını çekerek 12 saatimi heba etmiyorum. Araştırmayı öğrenmeyi ve kendimi geliştirmeyi seviyorum. İnternetteki işime yatırım yapmayı seviyorum.

Bu işi yapmayı hayal etmiştim gerçek olması için sebepler olmalı idi. Online internet ben ve bilgisayarım ile istediğim şeyi yapabilme özgürlüğü kadar güzel bir şey yok. İnternette dolaşmayı sevdiğim siteler youtube, facebook, forumlar devamlı kullandığım google, web sitelerim bana para kazanmak için fazlasını veriyor.

Öğrenciyim, hamileyim, boş zamanlarımı değerlendirmek istiyorum, sermayesiz nasıl para kazanabilirim, işsizim internetten nasıl para kazanabilirim diye dert yanmanıza nasıl para kazanacağım diye kara kara düşünmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir