Ne Yapmalıyım Para Kazanmak İçin
Ne Yapmalıyım Para Kazanmak İçin

Ne Yapmalıyım Para Kazanmak İçin

Para kazanmak için ne yapmalıyım? diye sorsanız bir tüccara önce sizin yüzünüze bakar ve sermayen var mı? delikanlı der ve eğer sermeyeniz varsa “mal al sat iş kur” der.

İnternet işlerini bilen birisine “para kazanmak için ne yapmalıyım?” diye sorsanız size hemen cevap verir “internette para var delikanlı sen de internet işine gir”.

Evet bana sorsanız işim gücüm internet olduğundan ben de aynı cevabı verirdim. İnternet bir maden kaynağı keşfedenler işini bilenler para kazanabilir.

Ya para sıkıntısı çekenler ve sermayesi olmayanlar ne yapmalı ki para kazanmalı?

Normal bir tüccar gibi sermayen varsa iş kurar alır satar para kazanırsın. Klasik ticarette belli bir miktar yüklü bir sermayen yoksa para kazanmak imkansız gibi bir şey. Ancak internette az miktarda olsa bile hatta hiç olmasa bile para kazanmak mümkün.

Bu nasıl mümkün olabilir? Diyor belki şaşırıyor olabilirsiniz.

Evet bunun mümkün olduğunu söyleyen ben söylenenin arkasındayım. İnternette yapacağınız her iz size pasif kazanç sağlayacak. Ücretsiz ve biraz emeğe dayalı işler yaparak sermaye olmadan para kazanmanız mümkün. Neyi nerede nasıl yapmanız gerektiğini öğrendiğinizde bana hak vereceksiniz.

Şimdi size bir şeyler söyleyeceğim. Bogger youtube facebook instigram veya diğer sosyal medya siteleri gazetelerin ücretsiz blog sitelerini kullandığınızda ücret ödüyormusunuz? Hayır. İşte bu servislere iz bırakarak para kazanabilirsiniz.

Bu yöntemle cebinizden 5 kuruş dahi çıkmaz. Bu sitelerde harcayacağınız zaman size para olarak döner. Bıraktığınız her izden para kazanırsınız. Bu siteler hayatta olduğu sürece ve siz iz bırakmaya devam ettikçe para kazanırsınız.

Bu bahsettiğim ücretsiz yöntemleri ilk uyguladığım zaman ki kazandığım para miktarı. Yani henüz bu işe yeni başlamış ve neler olup biteceğine karar verirken.. Küçük rakam olabilir ancak bu ilk denemelerim ile sağladığım kazanç 142.79 Tl  idi. Hatta ben bunu resimlemiştim. Aşağıda koyduğum resime bakın bu ücretsiz yöntemlerden elde ettiğim trafik (yani ziyaretçi sayısı) 421 kişi. Çok trafik az kazanç olmuştu ancak ilk denemeler gereksiz kişilerin sitelerimi ziyaret etmesinden oldu.

İşi tam kavradığımda az trafik ile daha fazla kazanç elde ettim bu arada bu kazançlar yaptığım ilk çalışmaların kazançları olduğunu belirtmek istiyorum.

Aşağıdaki resimde ise az ziyaretçi ile bir öncekinden daha fazla kazanç elde ettim. 396.25 TL ve bu kazancıda resimledim. Bu strateji satılan ürünü tam olarak almaya meyilli kişiler için yapılan çalışmayı kapsıyordu.

 

Videolu eğitimlerini izleyerek öğrendiğim ve bu işte uzman bu kişinin yaptığı çalışma bana bu rakamı kazandırdı. Üstelik cebimden beş kuruş çıkmadı.

Peki.. Sizde şu soruyu soruyorsunuz değil mi?

Para Kazanmak İçin Ne Yapmalıyım

Yapmanız gerekenleri tam paket halinde anlatan bir videolu eğitim ile bu işi öğrenebilirsiniz. İnternetten para kazanan bir uzmanın videolarını izleyerek neyi nasıl yaptığını öğrenmek ve çalışmalarınıza yön vermek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir